Нападник російського «Рубіна» та збірної України Марко Девіч повідомив, що на його батьківщині сильно переживають через події, які відбуваються в Україні.
«Це жах, катастрофа! Я вже стільки років в Україні. Виступаю за збірну і для мене ця країна - другий дім. Важко дивитися на це. Всі переживають. Скажімо так, що і Сербія дуже сильно переживає за Україну. Я це можу підтвердити, тому що дуже багато людей телефонують і хочуть, щоб якомога швидше це все закінчилося
Побажав би всій Україні швидше знайти рішення. Щоб в Україну прийшов мир, і не було всіх цих жахливих речей. Упевнений, що подібне нікому на користь не піде», - сказав Марко в ефірі програми «Профутбол».