Анатолій Коньков: «Все, що я робив - це на благо футболу»

Динамо Київ 10 Березня, 12:53 633
Анатолій Коньков: «Все, що я робив - це на благо футболу»   | 19-27
Президент ФФУ Анатолій Коньков розповів про конфлікт з першим віце-президентом ФФУ Анатолієм Поповим і ситуації навколо президентської посади.

Президент ФФУ Анатолій Коньков розповів про конфлікт з першим віце-президентом ФФУ Анатолієм Поповим і ситуацію навколо президентської посади.

Про Попова і Данилова

- З першого дня я говорив про Попова, що це людина, яка ніколи не працював для розвитку футболу. У бесіді з Поповим близько року тому він мені сказав, що давай так: рік попрацюємо, а потім ми Данилова поставимо президентом.

Коли прийшов Данилов і почав активну діяльність, то першою справою - почав робити нальоти на бухгалтерію. Почав туди насаджувати своїх людей.

Про дружбу з Януковичем

- Йшли мені погрози по телефону, що я - «януковський прихвостень». Писали, що полюють на мою сім'ю і т.д. Але я до цього звик, адже постійно люди чимось задоволені, а чимось - ні. У мене робота така.

Щодо документи про «царське життя»

- Думав, це була разова провокація. От коли вже пішла писанина про мої «блага», що я мало не цар... Коли почали документи показувати... Приходьте і піднімайте кожен документ! Хто ці документи віддав? І куди їх віддали? На сайт! Якщо ми зіставимо ті витрати, що були до мене, і сьогодні - різниця буде велика.

Що сталося? Немає футболу, він зупинився. Так чому Коньков за два місяці став корупціонером? Я впевнений, що вся ця кляузна боротьба йде від Попова і Данилова. Правда, я з ними не спілкуюся. У мене немає можливості спілкуватися, тому що їх немає на роботі.

Про фінансові махінації Попова і Данилова

- Я їх обмежив і дав ті комітети, які не дають можливості запускати туди руку. З першого і до останнього дня їх цікавила скарбниця. Данилов же народний депутат. Мене не цікавить, в якій він партії, але я його не бачу близько восьми місяців. Вони всі ці матеріали віддають в пресу, працюють за гроші.

Про відставку

- Якщо суспільство в ці папери повірить, я піду і зберуся. Я не чіпляюся за це місце, але цієї вакханалії я не дам нічого. Все, що я робив - це на благо футболу. Своїх особистих питань я не вирішував, і вирішувати не збираюся. Я все життя у футболі і люди мене знають. Запитайте, хто такий Попов? Всі задумаються. Запитайте, хто Коньков? Мене всі знають, і жодного разу ніхто в корупції не звинувачував.

Про війну між групами впливу

- От після того, що вони роблять, я обов'язково через тиждень зберу розширений виконком. Ми дамо оцінку всьому тому, що відбувається. Але щоб вони збирали і подговорювалі людей... Мені дзвонить Мариновський (перший віце -президент ФФУ і глава тернопільської ФФ , - прим.) І розповідає про те, що на нього йдуть «наїзди». Я їх на чисту воду обов'язково виведу! Я обіцяв, що не буду нічого давати в пресу, але те, що вони зараз роблять - я в пресу буду віддавати всю інформацію. У мене є ті записи, які я зараз пущу в хід. Нехай на них набирають повний компромат. Ніколи ці люди не працювали на розвиток!