Gazeta.ua проаналізує, за рахунок чого «гірникам» вдалось здобути перемогу та чого не вистачило «динамівцім».
1. Індивідульні помилки гравців «Динамо». Обидва пропущені м'ячі наслідок індивідуальних помилок «біло-синіх». В моменті з першим пропущеним м'ячем, Бутко абсолютно вільно прийняв круглого, спокійно пройшов по флангу. Підняв голову, подивився, віддав точний пас. Де в цей час знаходився Піварич і чому на лівому фланзі утворилась така діра - питання. Бурда надійно відіграв матч, але в моменті з пропущеним м'ячем є і доля його вини - не втримав Ферейру.
Другий гол цілком і повністю вина голкіпера «Динамо». Що хотів зробити Бойко, напевно не зрозумів і він сам. Так, Ракицький пробив потужно і м'яч летів за доволі підступною траекторією. Але відстань була більше 30 метрів, а Бойко почав «гадати» та завалився в кут ще до того, як м'яч долетів до воріт. Голкіпер рівня «Динамо» таке пропускати не повинен. Може нехай «Бешикташ» забирає його назад?
І це не згадуючи численні обрізки Кадара.
2. Коротка лава запасних «Динамо». «Донеччани» повели в рахунку, «біло-сині» мали підсилювати гру та забивати. Але ким її підсилювати? Мбокані, який цією весною виглядає як статист? Чи може Алібеков, в яйого досвіду таких матчів аж нуль? «Киянам» банально ніким було підсилити гру. І вихід на поле гравця з маловідомим прізвищем Цітаішвілі, став вершиною безпорадності.
3. «Шахтар» зробив висновки з попередніх матчів. В порівнянні з поперднім матчем команд, «гірники» проаналізували свої помилки. «Кияни» намагались зв'язати центр, та перекрити кисень креативним гравцям «шахтарів». Цього разу не спрацювало, забагато індивідуальних помилок. Як наслідок набагато більше гольових нагод у суперника. «Гірники» знайшли свій момент біля воріт «Динамо», та спокійно реалізували.
4. Проблеми з реалізацією моментів «Динамо». Хоч перевагою володіли номінальні гості, кілька реальних нагод було і у «Динамо». чого тільки вартий момент Беседіна, який вийшов віч-на-віч, і пробив прямо в Пятова, без жодних фінтів та хитрощів. Пробивав Шапаренко кілька разів - постіно вище воріт. Мбокані вийшов, мав кілька нагод. Однак в те, що його раптом «прорве» і він почне реалізовувати хоча б третину моментів я особисто не вірив.