СК «Дніпро-1» влітку покинуть 5-6 гравців

Футбол України 12 Травня, 14:15 515
СК «Дніпро-1» влітку покинуть 5-6 гравців | 19-27
Тренерський штаб СК «Дніпро-1» на чолі з Дмитром Михайленком після програного «Реал-Фармі» матчу готовий до кадрових змін у найближче міжсезоння.

Після того, як СК «Дніпро-1» поступився «Реал Фармі» в черговому матчі Другої ліги, тренери клубу отримали достатньо інформації щодо гравців, які в наступному сезоні захищатимуть кольори дніпровського клубу в Першій лізі. Про це з посиланням на dnepr1.top.

За інформацією джерел, керманич СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко був незадоволений і результатом зустрічі з одеситами, і якістю гри своїх підопічних. Через це група з п'яти-шести футболістів покине клуб в літнє трансферне вікно. Серед цих футболістів, за прогнозами, Сула, Гоменко, Варцаба та Поплавка.

Нагадаємо, що СК «Дніпро-1» проводить свій перший сезон у професійному футболі й відразу достроково здобув путівку до Першої ліги.