Півзахисник «Металіста» Алехандро Гомес самовільно покинув розташування команди.
Про це повідомляє газета «Команда».
Аргентинець поїхав з України, а його нинішнє місце розташування невідомо. Також немає гарантій, чи повернеться футболіст назад в Харків чи ні.
У нинішньому сезоні Гомес провів 13 матчів в чемпіонаті України, забив 1 гол і зробив 1 результативну передачу.
У зимове міжсезоння у Гомеса зірвався трансфер у «Фіорентину». Нагадаємо, що «Металіст» випробовує серйозні фінансові проблеми через втечу власника клубу Сергія Курченко. Команду вже залишив головний тренер Мирон Маркевич та був проданий у «Рубін» Марко Девіч.