- Якщо Ярмоленку йти, то в який чемпіонат краще? І чи стане Динамо без нього набагато слабшим? Дякую, дуже цікава думка найкращого коментатора.
- Ярмоленко - найбільш непересічний футболіст Динамо. На полі він не боїться брати відповідальність на себе. Він має якості лідера. Безперечно, без Ярмоленка «Динамо» стане слабшим. Неправильно говорити «який чемпіонат» для нього оптимальний. Напевне, варто говорити про конкретні клуби. Скажімо, в Бундеслізі, на мій погляд, Андрій виділявся б. Але не у складі нинішніх «Баварії» чи Дортмунда - там важко було б вигравати конкуренцію. А от у тих же Леверкузені, Вольфзбургу, Гладбаху Ярмоленко, без сумніву, був би великою зіркою.