- Це проблема агентів, що футболіст вже нікому не потрібен, розумієте? Йому вже потрібно робити прощальний матч. Я не знаю, звідки йдуть ці чутки. У мене є чудові хлопці, той же Діма Юсов. Тому я не бачу в цьому сенсу.
Потрібно не поважати самого себе, щоб цього футболіста запрошувати в Запоріжжя, - підсумував Таран у коментарі для «Футболу 1».