- Свого партнера по команді (Шапаренка - Прим.ред.) я називаю «Кішка». Не знаю, чому, кумедно звучить. Він такий маленький милий хлопчина, трохи схожий на кота. Хороший хлопець, - сказав Вербич в ефірі FootballHub.
Беньямін Вербич: «Шапаренка називаю «Кішка»
Беньямін Вербич - про запальні танці, прізвиська та автівки динамівців.