Віталій Буяльський: «Якби мені запропонували повернутися в «Динамо», я б попросився ще на півроку в оренду»

Динамо Київ 11 Березня, 16:06 1065
Віталій Буяльський: «Якби мені запропонували повернутися в «Динамо», я б попросився ще на півроку в оренду»  | 19-27
Віталій Буяльський повідомив, що зараз проходить курс реабілітації після операції на коліні.

«Місяць тому мені зробили операцію на коліні в Києві. Зараз проходжу курс реабілітацію. Планую, протягом місяця повернутися на футбольне поле».

Буяльський додав, що не планував повертатися в «Динамо» цієї зими: «Я хотів пограти ще як мінімум півсезону в «Говерлі». Думаю, якби мені запропонували повернутися в «Динамо», я б попросився ще на півроку в оренду».