«Місяць тому мені зробили операцію на коліні в Києві. Зараз проходжу курс реабілітацію. Планую, протягом місяця повернутися на футбольне поле».
Буяльський додав, що не планував повертатися в «Динамо» цієї зими: «Я хотів пограти ще як мінімум півсезону в «Говерлі». Думаю, якби мені запропонували повернутися в «Динамо», я б попросився ще на півроку в оренду».