Сидорчук вперше з жовтня зіграв за «Динамо»

Динамо Київ 20 Травня, 09:04 803
Сидорчук вперше з жовтня зіграв за «Динамо» | 19-27
Півзахисник «Динамо» Сергій Сидорчук вийшов на заміну в матчі з «Шахтарем» (2:1).

Сергій Сидорчук вийшов на 57-й хвилині матчу замість Віталія Буяльського.

Востаннє Сидорчук грав 19 жовтня в матчі ЛЄ проти «Янг Бойз». Тоді капітан «Динамо» отримав травму, після чого був прооперований та проходив тривалий курс відновлення.