Беньямін Вербич в своєму Instagram прокоментував перемогу над «Шахтарем»:
«Відмінне почуття. Це дербі дійсно особливе, тому я дуже радий, що ми виграли. Сезон підійшов до кінця. Мені дуже сподобалися перші 6 місяців в «Динамо». Великі досягнення близько. Я в цьому впевнений».