«У нас з БАТЕ виходять дуже цікаві ігри. А коли змагаємося в найсильніших складах, коли у них, і у нас лідери на полі – тим більше.
Було багато емоцій, багато боротьби, багато цікавих голів. І сьогодні ми знову, як і в Суперкубку, виявилися сильнішими.
Вітаю весь Брест і Брестську область. Батьків, які приїхали на гру. і, звичайно, всіх, хто за нас вболіває. Величезне спасибі нашим уболівальникам. Вони – просто клас! Низький їм уклін», – цитує Мілевського Прессбол.
Дивіться також: »Динамо» Брест Мілевського вирвало перемогу в БАТЕ та стало володарем Кубка Білорусі, українець забив гол