- Результат завжди важливий в таких матчах. Коли ти граєш проти «Шахтаря», ти очікуєш непростого поєдинку. «Гірники» демонструють найбільш інтенсивну гру в українській Прем'єр-лізі. Завжди приємно виступати проти сильних суперників.
Я хотів би подякувати нашим вболівальникам, які прекрасно нас підтримували! Ми намагалися забивати голи, але зробити це було непросто, адже в складі «Шахтаря» також виступають хороші футболісти. Десь нам посміхнулася удача. Але найголовніше - ми закінчили цей сезон на переможній ноті.
Звичайно, ми були засмучені після поразки у фіналі Кубка України, нам не вдалося добути трофеї в цьому сезоні, але наша команда стає все сильніше і сильніше. Чекаємо наступного сезону, - сказав Кадар виданню Dynamo.kiev.ua.
Тамаш Кадар: «Результат в матчах з «Шахтарем» завжди важливий»
Захисник київського «Динамо» Тамаш Кадар поділився своїми емоціями після перемоги над «Шахтарем» (2:1) в 32-му турі чемпіонату України.