Євген Гресь: «Думаю, вся Прем'єр-ліга чекає пояснень від КДК ФФУ щодо Нема»

Динамо Київ 20 Травня, 16:43 1154
Євген Гресь: «Думаю, вся Прем'єр-ліга чекає пояснень від КДК ФФУ щодо Нема» | 19-27
Відомий футбольний аналітик Євген Гресь поділився враженнями від матчу «Динамо» - «Шахтар» (2:1).
«Хороший матч. Але він був затьмарений поведінкою деяких футболістів після фінального свистка. Було б цікаво послухати представників КДК ФФУ. Нехай пояснять Олександру Сватку, чим його ненавмисний удар відрізняється від того, що зробив Нем із футболістом збірної України і наскільки коректною була потім поведінка інших гравців, чого міг і не помітити арбітр, який в поспіху намагався відмазатися жовтою карткою. Думаю, вся Прем'єр-ліга чекає таких пояснень. Коли у вас там засідання?», - написав Гресь на своїй сторінці у Facebook.