Халк покинув Росію

Світовий футбол 11 Березня, 21:17 808
Халк покинув Росію   | 19-27
Один з лідерів «Зеніта» Халк сьогодні разом зі своїм агентом Теодором Фонсека вилетів до Лондона.

Про це сам футболіст повідомив у своєму Інстаграмі: «Разом зі своїм другом і агентом вилітаю по роботі в Лондон».

Про які-небудь деталях візиту бразильця в британську столицю не уточнюється.

Відзначимо, що свого часу інтерес до Халка проявляли лондонські «Челсі» і «Тоттенхем».