Леонід Буряк: «У киян є хороша можливість показати себе»

Динамо Київ 12 Березня, 08:14 686
Леонід Буряк: «У киян є хороша можливість показати себе»  | 19-27
Екс-гравець та тренер київського «Динамо» прокоментував запізнення старту українського чемпіонату та вказав на плюси у цьому для «біло-синіх».

«Думаю, затримка з поновленням чемпіонату вплине на всі клуби прем'єр-ліги: складно бути в тонусі, коли ти тільки тренуєшся і проводиш контрольні матчі. Не стане винятком і «Динамо». Але, з іншого боку, у киян є хороша можливість показати себе - дванадцять турів, котрі залишилися, і компактний графік можуть стати запорукою успіху. Для підопічних Олега Блохіна буде важливо вдало стартувати. Адже після двох найближчих зустрічей команді належить пережити непрості часи.

Звичайно, в «Динамо» немає таких очевидних втрат, як у одеситів і харків'ян, але легкого життя точно чекати не варто. Всі клуби по-особливому налаштовуються на матчі з динамівцями. До слова, великим плюсом для столичної команди є той факт, що їй не довелося відновлювати чемпіонат зустріччю з «Шахтарем». За великим рахунком, у разі поразки від гірників можна було б забути про надії на золото. А так - інтрига зберігається», - цитує Буряка «СЕ».