У світлі останніх подій у Криму, є побоювання, що до кінця сезону Прем'єр-ліга недорахується декількох учасників.
«Скільки саме команд закінчить нинішній чемпіонат? Відповідь на це питання зараз може дати тільки господь Бог, - сумно жартує перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов. - Не можна виключати теоретичну ймовірність того, що «Таврія» і «Севастополь», у зв'язку з політичними подіями, не зможуть дограти чемпіонат. У цьому випадку, згідно з чинним регламентом, у всіх незіграних цими командами матчах їм буде зараховано технічну поразку, а їх суперники в турі будуть вільні від ігор. І скільки б ще команд не заявили, що вони з якихось причин не можуть завершити сезон, - цей принцип буде єдиний для всіх. Хоча, я впевнений, що окрім кримських клубів, іншим учасникам чемпіонату нічого не повинно перешкодити дограти чемпіонат».