Саме там знаходилося офіційне місце зустрічі вболівальників «Ліверпуля» в день фіналу, і британські фанати почали збиратися в парку Шевченка ще з ранку суботи. Ближче до обіду їх чисельність доходила вже до кількох тисяч чоловік. Увечері «червоні» вирушили на стадіон, але парк після них було просто не впізнати ...



