Веа: «Якщо футболісти «Мілана» не знають, як грати в футбол, нехай грають у PS4»

Світовий футбол 12 Березня, 20:06 854
Веа: «Якщо футболісти «Мілана» не знають, як грати в футбол, нехай грають у PS4»   | 19-27
Володар «Золотого м'яча-1995» розкритикував гравців «Мілана» після розгромної поразки на полі «Атлетіко» і вильоту з Ліги чемпіонів.

Володар «Золотого м'яча-1995» розкритикував гравців «Мілана» після розгромної поразки на полі «Атлетіко» і вильоту з Ліги чемпіонів.

«Мені дуже шкода «Мілан», я б змінив всю команду з нуля. Газети, як завжди звинуватять у всьому Зеєдорфа, але Кларенс ні в чому не винен. Звичайно, можна обрати не зовсім правильну тактику, але тепер я розумію слова Бобана, який говорив, що для сучасних футболістів найважливіше машини, дівчата і гроші.

Я пам'ятаю мої перші роки кар'єри в Африці, де я грав не заради грошей, яких майже не було, а заради самої гри. Я спав із м'ячем, їв із м'ячем, тому що ВІН був моїм найкращим другом, а не гроші.

Якщо ви не знаєте як грати, то краще грайтеся в PlayStation 4. Вибачте, але я повинен був сказати це, адже завдяки «Мілану» отримав Золотий М'яч. «Мілан» - мій дім, моя сім'я, а син завжди захищає свою сім'ю», - зазначив ліберійський форвард.