Попов: «З точки зору безпеки ситуація складна». ВІДЕО

Динамо Київ 13 Березня, 09:59 730
Попов: «З точки зору безпеки ситуація складна». ВІДЕО   | 19-27
Віце-президент ФФУ відзначив неможливість проведення матчів на території Кримського півострова, а також розповів про корупцію в українському футболі.

- Футбол уособлює суспільство. Якщо хворіє суспільство - хворіє і футбол. Напевно, у нас не зовсім здорове суспільство в частині корупції і не зовсім здоровий футбол. Це загальна проблема, спільна біда. Тому з цим потрібно боротися, - цитує Попова espreso.tv.

На думку віце-президента ФФУ, розмови про, що «Таврія» та «Севастополь» покинуть Прем’єр-лігу є несерйозними. - Ми опрацьовуємо різні варіанти. Були неофіційні заяви, що мало не відійдуть ці дві команди в чемпіонат РФ. Несерйозно про це говорити. Це неможливо практично зробити. Піти з чемпіонату України можна, але все може вийти як з командами Придністров'я і Закавказзя. З іншого боку - ситуація складна. З точки зору безпеки - у Криму проводити змагання неможливо. Я говорив з Ігорем Суркісом і ми узгодили дії з Прем'єр-лігою і «Таврією, що матч «Таврія» - «Динамо» відбудеться на НСК Олімпійському. З приводу інших матчів, якщо ситуація не покращиться, то матчі цих команд будуть проводиться на нейтральних полях.