Ігор Циганик: «Кияни не мають гри, у Блохіна не вдається робота»

Динамо Київ 13 Березня, 10:21 772
Ігор Циганик: «Кияни не мають гри, у Блохіна не вдається робота»    | 19-27
Відомий український коментатор і телеведучий розкритикував головного тренера київського «Динамо»:

- Нічого не змінилося. Футболісти не розуміють, у що грають і чого хоче від них тренер. Гри кияни не мають. Є набір гравців, які завдяки своїм індивідуальним якостям намагаються використати епізод на власну користь. Усе роблять винятково за рахунок індивідуальної майстерності. Ми все чекаємо-чекаємо чогось від «динамівців», а нічого не змінюється. Будьмо відверті, в Олега Блохіна не вдається робота на чолі «Динамо». Думаю, всіх уболівальників киян глибоко розчарувала робота Олега Володимировича.

За словами Циганика, «Таврія» може не прилетіти в Київ на матч 21-го туру чемпіонату України з «Динамо». - Невідомо, чи прилетить «Таврія» в Київ на матч з «Динамо», є інформація, що на сімферопольців чинять серйозний тиск місцеві чиновники, вимагаючи припинити виступи в чемпіонаті України, - цитує експерта «Львівська газета».