Йожеф Сабо: «Динамо» візьме «срібло», «Шахтар» буде чемпіоном»

Динамо Київ 13 Березня, 11:33 619
Йожеф Сабо: «Динамо» візьме «срібло», «Шахтар» буде чемпіоном»  | 19-27
Екс-тренер київського «Динамо» поділився своїми думками стосовно боротьби провідних українських клубів за чемпіонство.

- Думаю, ніякої інтриги не буде зовсім - «Шахтар» буде чемпіоном, а «Динамо» візьме срібло. «Металіст» і далі буде розпадатися і не зможе претендувати на щось серйозне. Про що говорити, якщо з Харкова біжать футболісти і головний тренер. У «Металіста» немає колективу однодумців, тому чекати стовідсоткової віддачі не варто. Багато що залежатиме від того, яку гру цієї весни покаже «Дніпро».