Едмар: «Ніяких панічних настроїв у команді немає»

Футбол України 13 Березня, 11:48 628
Едмар: «Ніяких панічних настроїв у команді немає»  | 19-27
Півзахисник «Металіста» розповів про підготовку своєї команди до найближчого матчу чемпіонату України:

- Ми всі професіонали, ніяких панічних настроїв у команді немає. Зробимо все, щоб у матчі з «Говерлою» вболівальники в цьому переконалися і теж заспокоїлися.

Шкода, звичайно, що Девіч пішов, але життя, як і футбол, на цьому не закінчуються. Гравці йдуть, а команда залишається і вона буде. А Гоменюк постійно прогресує, багато працює над собою, про його здібності забивати багато голів я знаю не з чуток. Він себе ще покаже, - заявив футболіст.