«Лех» на своєму офіційному сайті повідомив про відхід нападника Олексія Хобленка.
Українець перейшов у познаньський клуб на правах оренди в січні 2018 року. За цей час гравець забив 2 голи.
Контракт екс-динамівця Хобленка належить «Чорноморцю», який вилетів з УПЛ за підсумками сезону 2017/2018.
«Лех» посів 3 сходинку в турнірній таблиці Екстракляси. Чемпіоном стала «Легія».