Ніко Кранчар: "Я хочу грати"

Динамо Київ 14 Вересня, 09:06 885
Ніко Кранчар: Я хочу грати | 19-27
Хорватський півзахисник "КПР" Ніко Краньчар, права на якого належать київському "Динамо", розповів англійській пресі про свої завдання в новій команді.

"Я хочу грати. Вважаю, у мене є шанс заграти тут.  Я не був задоволений своїм становищем в Україні, і перед чемпіонатом світу хотілося б грати більше.

Ми віримо, що наша команда заслуговує повернутися в прем'єр-лігу, але ми повинні щотижня доводити це в матчах Чемпіоншипа. Звичайно, повернення до Англії - це новий виклик для мене".

Нагадаємо, що «Динамо» підписало Кранчара влітку 2012 року. За сезон Ніко зіграв 19 офіційних матчів, забивши 4 м'ячі. З початку нинішнього сезону хорват грав тільки за молодіжну команду «Динамо».