Ярослав Ракицький: Готуємося до "Динамо", зрадіємо перемозі

Динамо Київ 1 Серпня, 10:01 1170
Ярослав Ракицький: Готуємося до Динамо, зрадіємо перемозі | 19-27
Напередодні поєдинку «Шахтаря» з київським «Динамо» з журналістами поспілкувався захисник «гірників». Гра, нагадаємо, відбудеться 4 серпня о 19:00.

– Ярославе, який настрій перед таким важливим матчем?
– Настрій хороший. Готуємося до гри з «Динамо». Зрадіємо перемозі.

– Як оцінюєш нинішню форму команди?
– Нормальна форма. Тренуємося, граємо, виграємо. Будемо старатися і далі перемагати.

– У Донецьку великий ажіотаж навколо майбутнього матчу, квитки вже майже розпродано. Це допомагає, додатково мотивує команду?
– У Донецьку люди ходять на кожен поєдинок. І це дуже приємно. На «Динамо», звичайно, стадіон буде забитий. І це важливо для нас.

– Як гадаєте, за рахунок чого «Шахтар» зможе перемогти?
– У неділю побачимо.

– Чи є якісь зміни в тренувальному процесі?
– Ні, ми завжди готуємося до будь-якого суперника.

– Як вважаєш, «Динамо» Сьоміна і «Динамо» Блохіна – це різні команди?
– Це неважливо абсолютно.

– У «Динамо» з'явився новий бомбардир Мбокані...
– Так-так, бачив.

– Він забиває у кожному матчі. Тим більше в нього буде додаткова мотивація – народження дитини. Ви вивчали гру цього форварда?
– Ні, ще нічого не вивчали. Завдання захисників – не пропустити. Будемо його виконувати на полі.

– «Динамо» в цьому чемпіонаті забило 5 м'ячів, 4 з них – у першому таймі. На це звертали увагу?
– Ні.

– Відсутність Гармаша може позначитися на грі киян?
– Скажу, що це збірник України, хороший футболіст. А допоможе він «Динамо» чи ні – вирішувати Блохіну.

– Наскільки «Динамо» змінилося із приходом новачків?
– Я не дивився поєдинки «Динамо». У нас свої ігри.

– Розпочали вивчення суперника?
– Ще ні.

– Ярославе, від самого початку чемпіонату з табору «Динамо» лунають якісь скарги щодо суддівства. Як можеш це прокоментувати?
– Я не знаю. Щороку якийсь клуб постійно висловлює якісь претензії. Ми футболісти, ми граємо – це наша справа. А суддівство... У них є свої начальники. Нехай вони вирішують.

– Який матч із «Динамо» найбільш пам'ятний для тебе?
– Мені здається, вони всі пам'ятні. Особливо коли ми граємо на «Донбас Арені». Навіть тоді, коли Кучер забив два голи, пам'ятаєте? Теж приємно.

– Напередодні матчу з «Динамо» ти святкуватимеш день народження. Чи вийде розслабитися, а наступного дня вже цілковито сконцентруватися?
– А як я можу розслабитися? Мене буде закрито на базі, із хлопцями, в нас тренування. Це що, дуже велике свято? Для мене важливо потім, 4-го, виграти матч й усе.

– У минулому матчі в «Шахтаря» було нехарактерно багато браку. Містер робив оцінку?
– Звичайно, як тренер він пояснив помилки футболістам. Ми розуміємо, будемо виправлятися.

– У зв'язку з певним ослабленням лінії нападу більше роботи ляже на плечі захисників. Ви вже цей момент відпрацьовували?
– У нас хороший напад, хороша команда. Ми всі й у обороні відпрацьовуємо, і в атаці захисники допомагають нападникам.

– У «Шахтарі» з'явилося багато нових футболістів. Ви вже розповіли їм про те, наскільки принциповим є протистояння з «Динамо»?
– Гадаю, тим бразильцям, які прийшли, їх співвітчизники, які грають тут давно, допоможуть і розкажуть, що це за матч буде.