Олег Саленко: «Велика проблема «Динамо» - перенасиченість легіонерами»

Динамо Київ 13 Березня, 16:46 936
Олег Саленко: «Велика проблема «Динамо» - перенасиченість легіонерами»       | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко для 1927.com.ua, прокоментував запізнення старту українського чемпіонату та назвав одну з основних причин того, чому «біло-синім» не вдається налагодити гру.

Колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко для 1927.com.ua, прокоментував запізнення старту українського чемпіонату та назвав одну з основних причин того, чому «біло-синім» не вдається налагодити гру.

– Незаплановані товариські матчі підуть на користь нашим командам?

Звичайно. Тим паче після такої тривалої перерви не зрозуміло хто в якому стані знаходиться. Я думаю, це дуже необхідно нашим командам - проводити товариські матчі, щоб подивитися хто в яких складах розпочинатиме гру. Зараз проблеми і з іноземними футболістами: хто приїжджає, а хто ні.

– 15 березня – оптимальна дата для початку чемпіонату?

Вже варто почати грати. Все-таки спробувати відновити чемпіонат. Невідомо які команди гратимуть, які ні і в якому вони стані взагалі. Тому потібно стартувати…

– «Динамо» вилетіло з Ліги Європи. Поразка «Шахтарю», фактично, означатиме втрату шансів на перше місце. Можливо, щось варто змінити?

Зараз немає резону цього робити. Команді необхідно зрозуміти хто гратиме далі. Як мені відомо, деякі іноземні гравці хочуть змінювати клуби. Також невідомо в якій зараз гравці формі і який у нас буде чемпіонат. Тому необхідно перечекати цей період і закінчити сезон. Багато питань виникатиме - по ходу чемпіонату шукати на них відповіді.

– Якщо «Динамо» програє «Шахтарю» в Києві, якими будуть подальші дії Ігоря Суркіса? Це вагома причина для зміни тренера?

Немає сенсу, адже не зрозуміло яким буде чемпіонат надалі. Необхідно заспокоїтися всім, закінчити чемпіонат і далі за результатами дивитися. Якби ж перше місце було пріоритетом, а так – друге та потрапляння в Лігу Чемпіонів. Ось це головне виконати. Щоб мати хороший заділ на наступний рік. Це найнеобхідніше. Потрібно зберегти команду в такому складі, який зараз є.

– В чому основна причина невдалої гри київського клубу? «Динамо», останнім часом, не демонструє гру високого рівня…

Те, що сьогодні коїться в країні - це величезна проблема. Зараз важко розмовляти про щось серйозне. Велика проблема - це перенасиченість «Динамо» легіонерами. Керівництву потрібно відпускати гравців, які не грають. Деякі гравці, я думаю, самі хочуть піти. Потрібно вибирати оптимальний склад.

– Кінцівка нашого чемпіонату буде дуже цікавою?

Сюрпризів буде дуже багато, тому важко щось прогнозувати.

Розмовляв Ігор Гусаков