«Динамо» і «Шахтар» зіграють вже в 3-му турі в Києві.
Червоним виділені домашні матчі. Після 11-го туру команди зіграють в тому ж порядку і в другому колі, але зі зміною господарів.

«Динамо» і «Шахтар» зіграють вже в 3-му турі в Києві.
Червоним виділені домашні матчі. Після 11-го туру команди зіграють в тому ж порядку і в другому колі, але зі зміною господарів.
