Сьогодні, 5 червня, на колективному зборі учасників УПЛ був затверджений колективний договір між клубами та лігою, повідомляє Tribuna.com.
У ньому прописано, що всі ТВ-права будуть передані керівництву УПЛ, починаючи з сезону 2019/2020.
Раніше президент ліги Томас Грімм повідомляв, що «Динамо» та «Шахтар» дали попередню згоду на передання ТВ-прав.