«Нам не потрібні вогонь і полум'я на трибунах. Ми говоримо дітям про небезпеку пожежі, але дорослі так звані вболівальники палять файери і кидають їдкі димові шашки, які нагріваються до температури вище 1000 градусів.
У чому сенс огортати себе туманом і наражати інших на серйозну небезпеку? У мене подібні ситуації викликають нерозуміння. Футбол не повинні руйнувати палії .
Часто страх втратити клієнта має більше значення, ніж готовність до рішучих дій. Необхідно працювати зі справжніми фанатами, а не покривати порушників», - заявив Блаттер.