Вже сьогодні сімферопольська «Таврія» оприлюднить офіційну позицію клубу щодо матчу з київським «Динамо», який має відбутися у неділю в рамках 21 туру. Про це стало відомо телеканалу «Футбол 1» з власних джерел.
Швидше за все, в заяві йтиметься про відстрочку поєдинку з «Динамо».
Однак українська Прем'єр-ліга поки не має інформації про намір «Таврії» перенести матч з «Динамо».
- На сьогоднішній день - ніяких офіційних заяв. Все, що я бачив на сайтах - це інформація журналістів, тому я б не ставився до неї серйозно, - так коментує ситуацію генеральний директор УПЛ Петро Іванов.