Олег Блохін: "Господарі у вигіднішому становищі"

Динамо Київ 14 Вересня, 11:14 775
Олег Блохін: Господарі у вигіднішому становищі | 19-27
Головний тренер київського "Динамо" Олег Блохін поділився очікуваннями від центрального матчу 9-го туру УПЛ проти харківського "Металіста".

"Харків'яни заслужено займають перше місце. У "Металісті" напрацьована прекрасна система підбору гравців, які великий проміжок часу показують хороший футбол. Ось чому цей колектив весь час додає. Ми ж тільки будуємо нову команду, і поки не можемо налагодити стабільність. Хоча є матчі, які київське "Динамо" зобов'язане проводити на високому рівні всупереч усьому.

Господарі у вигіднішому становищі. Їх тренер мав можливість продовжувати роботу над фізикою, тактикою, стандартами, - цитує Блохіна офіційний сайт УЄФА.