Олексій Герасименко: «Кримчани хочуть змін, тому кидаються в крайнощі»

Динамо Київ 14 Березня, 05:02 728
Олексій Герасименко: «Кримчани хочуть змін, тому кидаються в крайнощі»  | 19-27
Тренер юнацького складу київського «Динамо» (U-19) Олексій Герасименко висловив власну позицію стосовно введення російських військ на територію України.

Тренер юнацького складу київського «Динамо» (U-19) Олексій Герасименко висловив власну позицію стосовно введення російських військ на територію України.

«Якогось тиску через те, що я з Росії чи розмовляю російською, у мене ніколи не було. Це взагалі маячня. Скільки разів я бував у тому ж Львові, і завжди там нормально спілкувався з людьми. Мовне питання взагалі штучно нагнітається. Вважаю, що на державному рівні вся документація повинна вестися українською мовою, а в повсякденному житті люди повинні спілкуватися на зручній для себе мові. Але проблема в тому, що люди, в тому числі кримчани, не відчувають поліпшень в житті. Вони хочуть змін, і тому кидаються в крайнощі - напевно, їм пообіцяли якесь поліпшення після приєднання до Росії, от вони і чіпляються навіть за цю можливість. Хоча приєднуватися до Росії - не зовсім правильно з точки зору двох незалежних країн. Ті методи, які зараз використовує Росія, вилилися з того, що відбулося в Києві. Якби все було зроблено легітимно, то, напевно, що відбувається зараз у Криму не було б», - цитує Герасименка «Обозреватель«.