Андрій Шахов: «Починати чемпіонат без глядачів входить в традицію. Ледь що - для «Динамо» трибуни закриваються»

Динамо Київ 11 Червня, 16:00 1121
Андрій Шахов: «Починати чемпіонат без глядачів входить в традицію. Ледь що - для «Динамо» трибуни закриваються» | 19-27
Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов поділився думкою про покарання КДК ФФУ «Динамо» за поведінку вболівальників.
«Починати чемпіонат без глядачів входить в традицію. Ледь що - для «Динамо» трибуни закриваються.

ФФУ продовжує займатися популяризацією футболу. Навіть дивно, що один матч впаяли, а не два. Другий же з «Шахтарем». Тут і апеляцію не подаси. Вони ж розглянуть її якраз після «Ворскли» і залишать в силі» - написав Шахов в своєму Facebook.