Ветеран «Таврії»: на першому місці – безпека людей

Динамо Київ 14 Березня, 11:17 730
Ветеран «Таврії»: на першому місці – безпека людей  | 19-27
Валерій Петров стурбований ситуацією із матчем з «Динамо».

«Ситуація дуже складна. Для її вирішення треба мати холодний розум», - цитує ветерана офіційний сайт «Таврії». «Він потрібен, щоб прийняти правильне рішення. А воно може бути тільки одне - на першому місці має бути безпека людей, їх здоров'я та життя».

«Все інше в даній ситуації - це емоції. Сподіваюся, що вони скоро вщухнуть і тоді рішення буде прийматися в іншому напрямку, більш виважено. Хотілося б, щоб ФФУ та Прем'єр-ліга погодилися з нашою думкою. З нашою позицією, а не з нашим рішенням».