Бойцан: «Прем`єр-ліга не вважає нашу причину форс-мажором, тому намагаємося вилетіти в Київ»

Динамо Київ 14 Березня, 13:17 716
Бойцан: «Прем`єр-ліга не вважає нашу причину форс-мажором, тому намагаємося вилетіти в Київ»         | 19-27
Сьогодні сімферопольська «Таврія» офіційно звернулася до Прем'єр-ліги і ФФУ з проханням про перенесення матчу 21-го туру між кримчанами і київським «Динамо», який спочатку був перенесений з Сімферополя до Києва, з наступним формулюванням:

Сьогодні сімферопольська «Таврія» офіційно звернулася до Прем'єр-ліги і ФФУ з проханням про перенесення матчу 21-го туру між кримчанами і київським «Динамо», який спочатку був перенесений з Сімферополя до Києва, з наступним формулюванням:

- Враховуючи закриття аеропорту в Сімферополі і тимчасове обмеження у використанні повітряного простору Криму.

Але як стало відомо FootBoom.com, в Прем'єр-лізі порахували цю причину не форс-мажорною, у чому є певна послідовність. Якщо згадати справу про кубковий матч «Дніпра», ФФУ невдалий переліт дніпропетровців також не порахувала форс-мажором. Цю інформацію нам підтвердив і генеральний директор «Таврії» Олександр Бойцан.

- Ми сьогодні відправили у Прем'єр-лігу лист з проханням про перенесення, на що Прем'єр-ліга відповіла, що вказана нами причина не є форс-мажором. Тому ми зараз з допомогою київського «Динамо» і керівництва республіки Крим намагаємося вилетіти до Києва.

Паніки ніякої немає, це було лише наше прохання. Зараз за допомогою «Динамо» ми максимально намагаємося вийти з ситуації. Думаю, завтра ми вилетимо з Туреччини до Києва. Єдине, що не вийде - це виїзд молодіжної команди, що пов'язано з технічними проблемами.