Віталій Данілов поспілкувався із ультрас

Динамо Київ 14 Березня, 14:46 962
Віталій Данілов поспілкувався із ультрас  | 19-27
Лідери кількох ультрас-груп на запрошення президента ПЛ Віталія Данілова відвідали офіс ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ та мали неформальну зустріч із її очільником.



Вболівальники поділилися своїм баченням розвитку професіонального футболу та озвучили ряд проблем, що їх непокоять. Віталій Данілов із розумінням поставився до потреб ультрас та запевнив гостей, що Прем’єр-ліга враховуватиме їхню позицію.

Сторони домовилися, що незабаром відбудеться спільна робоча нарада для розробки та підготовки засідання у розширеному форматі із залученням представників клубів та ультрас.