Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував ситуацію навколо матчу з «Таврією»:
- Ігор Михайлович включився і все змінилося. У цей важкий час ми повинні бути єдині, як ніколи. Вважаю, що футбол поза політикою. Я запропонував «Таврії», що б ми за свій рахунок замовимо літак, відправимо його за ними в Анталію. Вони прилетять, ми їх розмістимо, і матч повинен відбутися. Ми йдемо на такі жертви, тому що вболівальники не можуть дочекатися цього матчу. Ми не можемо позбавляти вболівальників задоволення. У нас не так багато радощів в теперішній час нашого життя, щоб позбавляти вболівальників ще й цього. Ми зробили все можливе, щоб матч відбувся. Так, у «Таврії» є певні проблеми. Але це проблеми, які вирішуються. Занадто багато сил і здоров'я мною, Рінатом Ахметовим та іншими функціонерами було витрачено за 20 років, щоб футбол у нашій країні процвітав. А зруйнувати можна все дуже легко, зрозумійте це. Ми не можемо бойкотувати те, що не повинні. Ми віримо в те, що все нормалізується і все буде нормально, - сказав Ігор Суркіс в ефірі програми «Футбол News».