– Містере, в якій формі перебуває команда перед поновленням чемпіонату? Чи готова?
– Мабуть, навіть занадто готова! Ми вже стільки часу тренуємося... Нелегко тренуватися, знаючи про те, що ігри не відбудуться. Дуже важливо, що ми все-таки розпочинаємо чемпіонат. Можливо, треба було стартувати навіть від самого початку, як і було заплановано.
– 1:1, 3:3 – так завершувалися матчі «Шахтаря» в Запоріжжі. Ви нагадували про це футболістам?
– Звісно. Вони знають. «Металург» добре зіграв і на «Донбас Арені», незважаючи на те що поступився 0:2. Тоді, якщо пам'ятаєте, забив зі штрафного Срна і на останніх хвилинах – Адріано. Хоча в нас у тому матчі було дуже багато моментів, ми грали з командою, дуже добре готовою фізично, агресивною. У тому матчі суперник показав гарні взаємодії та комбінації в атаці. Був дуже складний поєдинок. І не вважаю, що майбутній матч на виїзді буде простішим. Я гадаю, що наші футболісти це теж зрозуміли, і налаштовуються на дуже складну гру.
– Те, що готувалися починати матчем із «Динамо» в Києві, а стартовим буде поєдинок у Запоріжжі, має якесь значення?
– Спробували цей час заповнити двома товариськими поєдинками, тренувалися. Думаю, логічно, що два незіграні матчі перенесли і календар ігор у цілому залишився колишнім. Інакше всі напевно б заплуталося. У будь-якому разі кожна з команд грає з усіма суперниками та проводить однакову кількість поєдинків – тому, по суті, нічого не змінюється. Після «Металурга» чекають найважливіші матчі і з «Дніпром», і з «Металістом», а потім з «Динамо». Добре, що поєдинок з «Динамо» проводиться пізніше. Сподіваюся, до того часу все заспокоїться в країні й люди будуть більше думати про футбол, аніж про інші речі.
– У зв'язку з політичною ситуацією в Україні з'являються чутки в зарубіжній пресі... Ви мали контакти з «Марселем»?
– Добре було сказано одне слово – «чутки». Все це чутки!
– Але пишуть же все-таки закордонні видання...
– Чутки! (Говорить російською).
Луческу: «Добре, що поєдинок з «Динамо» проводитиметься пізніше»
На відкритому тренуванні головний тренер «Шахтаря» поспілкувався із журналістами.