Півзахисник київського «Динамо» Мігел Велозу продовжує стежити за грою лісабонського «Спортинга», у складі якого він виступав на з 2005-2010 рік.
Напередодні матчу з «Порту» Велозу заявив, що в лісабонців є всі шанси на успіх.
«У будь-якій ситуації команда буде боротися до кінця, як вони робили і до цієї зустрічі. На жаль, минулий сезон вийшов жахливим. Не так легко знайти хорошого тренера і створити команду здатну боротися за чемпіонство. Можна привітати Леонардо Жардіма, тому що він створив сильну, конкурентоспроможну команду», - наводить слова Велозу Abola.