Дьємерсі Мбокані: «Це перший випадок у моїй кар`єрі, коли три місяці немає офіційних матчів»

Динамо Київ 15 Березня, 07:29 733
Дьємерсі Мбокані: «Це перший випадок у моїй кар`єрі, коли три місяці немає офіційних матчів»    | 19-27
Конголезький форвард «біло-синіх» напередодні матчу з «Таврією» поділився думками з приводу затяжної паузи в українському чемпіонаті.

«Зараз команда займається тренуваннями, тому що вже протягом трьох місяців не було офіційних матчів. Для команди досить складно увійти в ритм, але ми тренуємося. Насправді, це перший випадок у моїй кар'єрі, коли три місяці немає офіційних матчів. Я вже скучив за футболом, тому що проводити лише тренування без ігор - це досить важко психологічно», - сказав Дьємерсі для «Динамо Київ TV».