Йожеф Сабо: «Динамо» і «Дніпро» мають шанс на друге місце»

Динамо Київ 15 Березня, 09:22 782
Йожеф Сабо: «Динамо» і «Дніпро» мають шанс на друге місце»  | 19-27
Колишній тренер київського «Динамо», експерт телеканалу «Футбол» Йожеф Сабо поділився думками з приводу боротьби за чемпіонство в УПЛ.

Колишній тренер київського «Динамо», експерт телеканалу «Футбол» Йожеф Сабо поділився з footballua.tv думками з приводу боротьби за чемпіонство в УПЛ.

Йожеф Йожефович, назвіть найбільш очікувану подію весняного сезону для Вас? Чому?

- Звичайно, гра між «Динамо» і « Шахтарем». Адже «гірники» в дуже хорошій формі. І в разі їхньої перемоги в Києві «Динамо» припинить боротьбу за чемпіонство.

Ваш прогноз: хто стане володарем золотих медалей УПЛ і як розподіляться місця у верхній частині чемпіонату?

- Думаю, чемпіонство «Шахтар» не упустить. Хоча він рано стартував і потрібно ще подивитися, чи вдасться зберегти команді таку форму і хороші фізичні кондиції протягом найближчих місяців. «Динамо» і «Дніпро» мають шанс на друге місце, а «Металіст» поки виглядає слабким.

- У весняній частині сезону підводяться підсумки футбольного року. Чи може, на Вашу думку, єдиний гол змінити історію?

- Пам'ятаю гол Тьєррі Анрі за збірну Франції в ворота ірландців. Якби не його рука, то команда залишилася б за бортом Чемпіонат Світу. Ну і, звичайно ж, «рука Бога»...