Браун Ідейє: «Жодного разу за цей час не виходив на Майдан»

Динамо Київ 15 Березня, 11:55 1099
Браун Ідейє: «Жодного разу за цей час не виходив на Майдан»   | 19-27
Нігерійський форвард київського «Динамо» Браун Ідейє прокоментував старт чемпіонату, розповів про свої викрадені документи та про Майдан.

Про документи:

«Минуло п'ять днів. На жаль, інформації ніякої».

Про ситуацію в Україні:

«Я аполітичний. Чесно кажучи, те що відбувається зараз на території України мене шокує. Я не виходив жодного разу на Майдан за цей час. Не було бажання дивитися на барикади».

Про старт чемпіонату:

«Найважливіше зараз, щоб чемпіонат відновився. Цього всі чекають. До того ж для деяких футболістів важлива ігрова практика, адже до початку чемпіонату світу залишилося три місяці. Я не уявляю, що чемпіонат може не завершитися. А перемагати «Динамо» прагне в кожній грі, і три очки у грі з «Таврією » нам вкрай необхідні».