Сергій Ребров: «П`ять очок відриву від «Шахтаря» - відігравали і більше»

Динамо Київ 15 Березня, 13:26 1010
Сергій Ребров: «П`ять очок відриву від «Шахтаря» - відігравали і більше»  | 19-27
Сергій Ребров про чемпіонські амбіції киян.

- У нас завжди одне завдання - стати чемпіоном України. П'ять очок відставання від «Шахтаря» - не дуже велика проблема, адже відігравали і більше. Потрібно в кожній грі намагатися, добиватися результату. Як буде далі - подивимося, - заявив Ребров в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».