«Таврія» прибула в Київ

Динамо Київ 15 Березня, 13:57 1707
«Таврія» прибула в Київ   | 19-27
Наче камінь з душі впав. Великий футбол повертається до Києва!

Сімферопольська «Таврія» прибула в Київ, де завтра о 19:30 на полі НСК «Олімпійський» зіграє матч 21-го туру чемпіонату України з «Динамо».

У складі делегації сімферопольського клубу відсутній півзахисник Максим Калиниченко, повідомляє телеканал «Футбол 1».