В інтерв'ю телеканалу "Футбол" головний тренер "Зорі " Юрій Вернидуб розповів про матч з Іллічівцем.
- Трохи відійшли вже після цього матчу?
- Мені особливо нічого коментувати . Я тільки скажу , що гра була нічийна . Суперник свій момент використав, а ми - ні. Трохи емоційно хлопці діяли, хотіли присвятити цей матч пам'яті Максима. У нас горе в команді. Тільки перед грою дізналися , що він помер . Десь хлопці були придушені, вийшовши на поле, тому й сумбур був такий в перші п'ятнадцять хвилин. Потім зібралися і моменти були. Я думаю, "Іллічівець" повинен бути радий тому, що у них є такий воротар, як Худжамов, який зробив все для перемоги своєї команди.
- У матчі з Ростовом, за словами очевидців, ви зіграли ще краще, ніж сьогодні...
- Я не хочу робити з цього причини, але ви самі розумієте, коли таке горе відбувається. Це був прекрасний, молодий і у світанку сил хлопець, талановитий дуже... Але життя триває. Ми постараємося підтримати сім'ю Максима і зробимо все, щоб якось допомогти. У нього двоє маленьких діток, дружина, так що коментувати взагалі нічого не хочеться. Ми пригнічені.
Нагадаємо, матч 9 туру Української Прем'єр -ліги "Зоря" - "Іллічівець" завершився з рахунком 0:1.
Юрій Вернідуб: "Хлопці були пригнічені"
В інтерв'ю телеканалу "Футбол" головний тренер "Зорі " Юрій Вернидуб розповів про матч з Іллічівцем.