Соуза та Моледо незабаром повернуться у «Металіст»

Футбол України 15 Березня, 16:19 877
Соуза та Моледо незабаром повернуться у «Металіст»   | 19-27
Два легіонери «Металіста» Дієго Соуза та Родріго Моледо поки не планують покидати лави віце-чемпіона України.

«Дієго і Родріго зараз знаходяться в Бразилії, де відновлюються після травм. Їхнє повернення у Харків погоджено з «Металістом» і відбудеться наступного тижня», - розповів прес-секретар футболістів Марсіо Рібейро.

"Обидва моїх клієнта в постійному контакті з «Металістом» і поки навіть не думали про можливу зміну клубу. Що стосується інформації про перехід Дієго Соузи у «Васку да Гама», то це всього лише чутки. Хтось видає бажане за дійсне».

"Можливо, ця інформація з'явилася тому, що вболівальники «Васку» дуже люблять Дієго і чекають його повернення в команду, але на даний момент це питання для мого клієнта неактуальне».

Нагадаємо, Родріго Моледо і Дієго Соуза отримали ушкодження під час зимових зборів «Металіста».