«Дієго і Родріго зараз знаходяться в Бразилії, де відновлюються після травм. Їхнє повернення у Харків погоджено з «Металістом» і відбудеться наступного тижня», - розповів прес-секретар футболістів Марсіо Рібейро.
"Обидва моїх клієнта в постійному контакті з «Металістом» і поки навіть не думали про можливу зміну клубу. Що стосується інформації про перехід Дієго Соузи у «Васку да Гама», то це всього лише чутки. Хтось видає бажане за дійсне».
"Можливо, ця інформація з'явилася тому, що вболівальники «Васку» дуже люблять Дієго і чекають його повернення в команду, але на даний момент це питання для мого клієнта неактуальне».
Нагадаємо, Родріго Моледо і Дієго Соуза отримали ушкодження під час зимових зборів «Металіста».