Юрій Путраш: «Динамо» - це український гранд»

Динамо Київ 15 Березня, 16:31 698
Юрій Путраш: «Динамо» - це український гранд»   | 19-27
Півзахисник сімферопольської «Таврії» Юрій Путраш розповів про свої очікування від завтрашньої зустрічі з київським «Динамо».

Півзахисник сімферопольської «Таврії» Юрій Путраш в ефірі телеканалу «Футбол 1» розповів про свої очікування від завтрашньої зустрічі з київським «Динамо».

«Ми дуже занудьгували за футболом і дуже чекаємо цього матчу. Дуже задоволені, що чемпіонат нарешті почнеться. Звичайно, склалася неприємна ситуація з нашою поїздкою до Києва, але добре, що все так вирішилося. Чи вплинуть ці події на нашу гру? Сподіваюся, що ні. Ми дуже серйозно налаштовуємося на зустріч з киянами. «Динамо» - це український гранд. Спробуємо обіграти їх за рахунок самовіддачі», - завершив Юрій.