Як повідомляє портал sportdziennik.pl, варшавська «Легія» готова почати переговори з «Динамо» щодо трансферу сербського захисника Александара Пантича.
Влітку «Легію» залишає захисник Лукаш Броз, і в особі Пантича поляки бачать заміну цьому гравцеві, навіть попри відсутність у динамівця паспорта громадянина країни ЄС.