Фанати «Дніпра» і «Севастополя» провели марш проти російських окупантів в Криму та передали «привіт» Путіну. ВІДЕО

Динамо Київ 16 Березня, 00:02 2115
Фанати «Дніпра» і «Севастополя» провели марш проти російських окупантів в Криму та передали «привіт» Путіну. ВІДЕО    | 19-27
У марші під назвою «Крим - це Україна» взяли участь близько 2 тисяч уболівальників.

Перед матчем «Дніпро» - «Севастополь», який відбувся в суботу, вболівальники обох команд пройшлися маршем вулицями Дніпропетровська.

«Всі бачать, які події відбуваються на півострові, захопленому іноземними окупантами. Під приводом захисту російськомовного населення від міфічних західних радикалів і бандерівських бойовиків, які існують тільки в телесюжетах і статтях російських ЗМІ, почалися реальні репресії та утиски наших співгромадян, які виступають проти введення військ на півострів і вирішення конфліктних питань в дипломатичній площині. Наше завдання продемонструвати, що Україна єдина і неподільна, і що ми не потребуємо таких «захисників», - йдеться в заяві фанатів «Дніпра».

Скандуючи «Слава Україні!», колона пройшла від площі Героїв Майдану до «Дніпро Арени». На стадіоні фанати двічі виконали гімн України (в середині першого тайму і після фінального свистка), а також постійно скандували «Слава Україні! Героям Слава!», - повідомляє Цензор.нет

Також вболівальники «Дніпра» передали «привіт» президенту Росії Володомиру Путіну

Відео:

Читайте також: Чемпіонські амбіції не безпідставні. «Дніпро» - «Севастополь» - 3:0. ВІДЕО