Перед матчем «Дніпро» - «Севастополь», який відбувся в суботу, вболівальники обох команд пройшлися маршем вулицями Дніпропетровська.
«Всі бачать, які події відбуваються на півострові, захопленому іноземними окупантами. Під приводом захисту російськомовного населення від міфічних західних радикалів і бандерівських бойовиків, які існують тільки в телесюжетах і статтях російських ЗМІ, почалися реальні репресії та утиски наших співгромадян, які виступають проти введення військ на півострів і вирішення конфліктних питань в дипломатичній площині. Наше завдання продемонструвати, що Україна єдина і неподільна, і що ми не потребуємо таких «захисників», - йдеться в заяві фанатів «Дніпра».
Скандуючи «Слава Україні!», колона пройшла від площі Героїв Майдану до «Дніпро Арени». На стадіоні фанати двічі виконали гімн України (в середині першого тайму і після фінального свистка), а також постійно скандували «Слава Україні! Героям Слава!», - повідомляє Цензор.нет
Також вболівальники «Дніпра» передали «привіт» президенту Росії Володомиру Путіну





Відео:
Читайте також: Чемпіонські амбіції не безпідставні. «Дніпро» - «Севастополь» - 3:0. ВІДЕО